Üliõpilasele
Üldinfo
Ülikoolis õppimiseks vajalik baasinfo: õppimist reguleerivad õigusaktid, vajalikud dokumendivormid, ülikooli e-post, üliõpilaspilet, õppetasud, võrdse kohtlemise juhend, õppimise hea tava, korduma kippuvad küsimused jm.
Kuhu pöörduda
Kontaktid, kelle poole pöörduda tõendite, dokumentide (sh dokumentide väljastamisega seotud teenustasud), info ja nõu küsimiseks.
Õppekorraldus
Õppetöö ülikoolis toimub teatud reeglite järgi ja et õppimine kulgeks edukalt, on üliõpilastel vajalik neid reegleid teada. Kõige olulisem üliõpilasi puudutav õigusakt on õppekorralduseeskiri. Üliõpilane peab olema teadlik oma õppekava ülesehitusest, ainetele registreerumisest, moodulite valimisest, eksamikorraldusest, õppekava täitmisest ja teistest õppekorraldust puudutavatest teemadest.
Õppijad ja õppekohad
Ülikoolis on võimalik õppida ja õpinguid jätkata mitmel viisil ja erinevatel tingimustel. Saab õppida päeva- või sessioonõppes,
täis - või o sakoormusega , k andideerida vabale õppekohale v õi õppida eksternina.
Üliõpilase õigused ja kohustused
Lisaks peamisele, õppekava täitmise kohustusele, on üliõpilastel hulk õppimisega seotud lisaõigusi ja -kohustusi. Võimalik on õppida teises Eesti kõrgkoolis, siirduda vajadusel akadeemilisele puhkusele, anda tagasisidet õppeainetele ja õppekavale jm.
Üliõpilane ja raha
Õpingute jooksul on võimalik taotleda õppelaenu, samuti erinevaid õppetoetusi ja stipendiume.
Üliõpilaselu
Õppetöövälisel ajal saab olla aktiivne ja tegutseda üliõpilasesinduses ja -organisatsioonis, teha sporti akadeemilises sprodiklubis ja olla vabatahtlik.